„Olympiakos“ tik po pratęsimo nukovė ASVEL

Antradienį Eurolygoje sužaistos vienerios rungtynės.

Pirėjo „Olympiakos“ (11-9) išvykos rungtynėse tik po pratęsimo 101:93 (23:15, 21:22, 19:24, 23:25, 15:7) palaužė Vilerbano ASVEL (6-14) krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo ASVEL, tačiau įpusėjus pirmajam kėliniui Kosto Sloukas ir Georgioso Printezis dvitaškiai išvedė svečius į priekį. „Olympiakos“ po pirmojo kėlinio susikrovė 8 taškų pranašumą.

Antrajame kėlinyje abi ekipos rungtyniavo taškas į tašką, tačiau trečiojo kėlinio pabaigoje sėkmingą žaidimą pademonstravo Antoine Diotas ir rungtynėse vėl užvirė atkaklus mūšis.

Likus kiek mažiau nei 10 sekundžių iki rungtynių pabaigos „Olympiakos“ atsilikinėjo trimis taškais, tačiau rungtynių herojumi tapo Kostas Sloukas, kuris smeigė tritaškį ir išplėšė pratęsimą.

Pratęsimo pradžioje vėl užvirė atkakli kova, tačiau laikrodžiui tiksint paskutinę minutę ASVEL ekipos metimai skrido pro šalį ir „Olympiakos“ šventė nepakartojamą pergalę.

Nugalėtojus į pergalę vedė Kosto Sloukas ir Shaquielle’o Mckissičiaus duetas. Abu krepšininkai prie ekipos pergalės pridėjo po 23 taškus.

„Olympiakos“: Shaquielle‘as McKissicas ir Kostas Sloukas po 23, Hassanas Martinas 15, Aaronas Harrisonas 12, Georgios Printezis 11.

ASVEL: Norrisas Cole’as 21, Davidas Lighty 18, Williamas Howardas 16, Kevarriusas Hayesas 13, Ismaelis Bako 10.