Vimbldonas: Venus pralaimėjo, o Serena Williams tęsia pergalingą pasirodymą

2018-07-06 19:54 Teniso TV

Didžiojo kirčio turnyre nebeliko vienos iš sesių Williams, tačiau Serena iškovojo dar vieną pergalę. Trečiame turnyro etape Venus Williams (WTA 9) trijų setų kovoje nusileido olandei Kiki Bertens (WTA 20), o Serena Williams (WTA 181) per du setus įveikė Kristiną Mladenovič (WTA 62) iš Prancūzijos.

181-oji raketė rezultatu 7-5, 7-6 nugalėjo prancuzę ir pateko į ketvirtą turnyro etapą. Iš viso tenisininkės žaliame korte praleido 1 valandą ir 51 minutę per kurias amerikietė atliko 12 padavimų be atsako.

Nors pirmame sete JAV teniso žaidėja atsilikinėjo rezultatu, tačiau prancūzė neišlaikė pranašumo ir nepadavė ant seto. Antrame sete ir toliau virė arši kova, o abi žaidėjos nukeliavo iki pratęsimo, kuriame buvusi pirmoji pasaulio raketė pasirodė sėkmingiau.

9-oji reitingo raketė nepateko į kitą etapą, ji rezultatu 6-2, 6-7, 8-6 pralaimėjo olandei Kiki Bertens. Eilinį trijų setų mačą žaidusi amerikietė šį kartą neišsigelbėjo.

Visa kova truko 2 valandas ir 41 minutę, o per šį laiką Venus pademonstravo nestabilų žaidimą, o paduodant suklydo 7 kartus.

Už patekimą į kitą etapą 183,945 € ir 240 reitingo taškų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...