V. Carterio fenomenas: buvo pašauktas NBA naujokų biržoje dar prieš gimstant jo komandos draugui

2018-07-26 14:00 Krepsinis

Vince‘as Carteris nesensta – 41-erių atletas pasirašė vienerių metų kontraktą su Atlantos „Hawks“ ekipa.

Tai bus jau aštunta vyriausio NBA krepšininko komanda karjeroje. Prieš tai sezoną jis praleido Sakramento „Kings“ gretose.

21-ąjį sezoną pradedantis V. Carteris tiesiog drebina internetą. Įspūdingais dėjimais karjeros pradžioje pasižymėjęs V. Carteris savo karjeroje jau turėjo 228 skirtingus komandos draugus. Tai yra vos šešiais mažiau už rekordininką Juwaną Howardą, kuris žaidė 19 sezonų 8 skirtingose komandose.

V. Carteris taip pat yra vienas iš trijų aktyvių žaidėjų, kurie dar žaidė 90-aisiais. Su juo taip pat yra Jasonas Terry ir Dirkas Nowitzki.

Įdomu tai, kad V. Carteris NBA naujokų biržoje buvo pakviestas 1998-aisiais birželio 24 dieną. O šį sezoną biržoje pasirinktas Trae Youngas, kuris greičiausiai bus pagrindinis „Hawks“ atakų organizatorius, gimė 1988-ųjų rugsėjo 19 dieną.

Taip pat įspūdingas faktas, kad Herbas Williamsas buvo išrinktas geriausiu 1980-ųjų Amerikos koledžų atletu, kai 2018-ųjų tokiu buvo išrinktas Marvinas Bagley. V. Carteris po šio sezono bus žaidęs prieš abu krepšininkus.

Buvęs krepšininkas Rexas Chapmanas „Twitter“ žinute pareiškė, kad jis dar žaisdavo su V. Carteriu krepšinį, tačiau jis pats jau nėra žaidęs 18 metų.

Daugiau pokštų apie V. Carterio ilgaamžiškumą galite pamatyti čia:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...