#TimeOutŽalgiris - Naujos vedėjos ir K. Kambala apsilankymas Kaune (VIDEO)

YouTube nuotr.
2020-01-26 12:14 Teniso TV

Šaltinis www.zalgiris.lt

Kauno „Žalgirio“ komanda penktadienį namuose iškovojo užtikrintą pergalę Eurolygoje ir rezultatu 104:80 sutriuškino Berlyno ALBA ekipą, o šalia rungtynių, kaip įprasta, vyko daug kitų įdomių dalykų.

„Žalgiris TV“ viską tradiciškai užfiksavo laidų rubrikoje #TimeOutŽalgiris, kurioje taip pat įvyko pokyčių. Vietoje atostogaujančio #TimeOutŽalgiris veido – Dalios Belickaitės – laidos vedėjomis tapo jaunesnės jos sesės Aušrinė ir Ieva.

Būtent jos šiame #TimeOutŽalgiris epizode apžiūrėjo viską, kas vyko „Žalgirio“ arenoje bei kalbino čia atvykusius žmones.

Vienas jų – legendinis Latvijos krepšininkas Kasparas Kambala, kuris puikiai pažįstamas ir Lietuvos krepšinio sirgaliams.

„Jau kurį laiką nerungtyniauju, bet būti žiūrovu tokioje arenoje išties yra labai gera. Džiaugiuosi, kad „Žalgiris“ pakvietė mane stebėti šias rungtynes. Manau, kad mano paskutinės rungtynės Eurolygoje buvo būtent prieš „Žalgirį“, kai dar rungtyniavau „Fenerbahce“ klube. Tai buvo seniai“, – pasakojo po krepšinio į boksą pasukęs latvis.

Kaune ne pirmą kartą apsilankė ir dainininkas bei aktorius Vidas Bareikis, kuris vasario 28 ir kovo 3 dienomis per Eurolygos rungtynes pateiks siurprizą „Žalgirio“ sirgaliams. Apie jį galite išgirsti naujausiame #TimeOutŽalgiris epizode.

Taip pat, minint Tarptautinei švietimo dieną, sirgaliai atsakinėjo į klausimus apie žalgiriečius, kurie galimai tiktų į mokytojų roles.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...