T. Parkeris yra pasiruošęs palikti „Spurs“

Panašu, kad San Antonijaus „Spurs“ legendinė komanda byra. Dar praėjusiais metais karjerą baigė Timas Duncanas, o jau šią vasarą Teksaso ekipą gali palikti ir Tony Parkeris.

Prancūzas šiais metais sužaidė patį blogiausią sezoną karjeroje. Jis rinko po 7,7 taško ir atliko po 3,5 rezultatyvaus perdavimo. Vienintelis kitas kartas, kai įžaidėjas nerinko dviženklio taškų vidurkio, buvo jo pirmieji metai lygoje.
2001-02 metų sezone T. Parkeris rinko po 9,2 taško ir atliko po 4,3 rezultatyvaus perdaivmo.

Vis dėlto nuo 2001-ųjų San Antonijuje rungtyniaujantis T. Parkeris savo karjerą gali pratęsti kitur. Nors prancūzas neslepia noro žaisti čia visą karjerą, jis svarstys ir kitus variantus.

„Kol kas nesu tikras, ar liksiu „Spurs“. Esu atviras visiems pasiūlymams, nors ir norėčiau visą karjerą praleisti San Antonijuje.

Šis sportas yra verslas ir mes turime priimti sprendimus. Aš čia praleidau 17 metų ir jie visada bus nostalgiški, bet nebus pasaulio pabaiga, jeigu pakeisiu komandą. Jei kažkur išvyksiu, norėčiau dar žaisti 2-3 metus.

Vis dar nematau savęs už krepšinio ribų, norėčiau dar žaisti trejus metus, kad pasiekčiau 20 sezonų ribą“, – teigė prancūzas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts