Suspenduotas P. Malžinskas dūrė pirštu į LFF Etikos komiteto sudėtį

Dvejų metų diskvalifikacijos sulaukęs VRFS prezidentas Paulius Malžinskas nusprendė netylėti ir socialiniame tinkle aprašė jam bausmę skyrusios LFF Etikos komiteto sudėtį.

„2015 kovo 17 d. „Kauno diena“ rašė, kad Arūno Pukelio advokatas ??????? ???????? pateikė teismui prašymą – kad būtų grąžintas byloje esantis A.Pukeliui Baltarusijoje išduotas leidimas laikyti ginklą. Įdomu tai, kad prieš pradedant Arūno Pukelio advokato karjerą, Nerijus Strazdas dirbo Policijos departamente, Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tarnyboje.

2017 gegužės 15 d. „Delfi“ rašė, kad A. Pukeliui atstovaujantis advokatas ??????? ???????, kurio kontora randasi Respublikos g.7, Tauragės m, įsitikinęs, kad policijos priimtas sprendimas neišduoti ginklo A.Pukeliui turi būti motyvuotas, tačiau esą jame argumentų nėra, tik užsimenama, jog Švinius 1993-2015 m. buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. Beje, seniau Piotras Orlovas irgi dirbo tardymo poskyrio viršininku.
2017 kovo 15 d. Arūno Pukelio advokatas ???????? ???????̌??? atstovavo Tauragės apskrities futbolo federaciją (TAFF vadovas Arūnas Pukelis – past.) dėl valdymo organų rinkimo.

2004 liepos 1 d. Lietuvos Prezidento dekretu Vilniaus apygardos teismo teisėjas ???????? ???????? atleistas iš teisėjo pareigų dėl teisėjo vardo pažeminimo irgi pradėjo teisininko karjerą. Kas žino, kokias bylas prieš tai nagrinėjo Giedrius Baziulis, bet jeigu daryti teorinę prielaidą, kad galimai ten pasitaikė Arūno Pukelio ar jo grupuotės narių ar susijusio verslo epizodai, tai tikrai nebūtų staigmena.

Ir štai 2019 spalio 25 d. LFF VK posėdyje suformuojamas sekančios sudėties LFF Etikos komitetas: pirmininkas – Giedrius Baziulis, o nariai – Nerijus Strazdas, Piotras Orlovas, Justinas Borevičius ir Vydas Damalakas (UAB Omniteksas valdybos narys ir akcininkas).

Taip, nesuklydote, LFF Etikos komitetą paskiria pats LFF VK, matomai, Arūno Pukelio nuomone tokia procedūra stiprina Etikos komiteto nepriklausomumą, o pačiame Etikos kodekse yra aiškiai apibrėžiamas ratas subjektų, kurie gali kreiptis į Etikos komitetą – tai LFF prezidentas, pats LFF VK ir LFF gen. sekretorius (kurį skiria VK – past.).

Prabėgus metams po Etikos komiteto suformavimo ir man atlikus dar 2019 m liepos 08 d skirtą suspendavimo bausmę, jie susirenka į pirmąjį savo posėdį ir 2020 m lapkričio 4 d. priima sprendimą: subendrinti P. Malžinskui skiriamas sankcijas ir skirti vieną bendrą sankciją už sunkiausią pažeidimą, t. y. P. Malžinskui uždrausti 2 (dvejus) metus dalyvauti LFF valdymo ir kitų LFF organų veikloje.

Be komentarų, nes apgailėtinų sprendimų nėra tikslo komentuoti ir nėra prasmės nagrinėti argumentų, nes jie visiems aiškūs ir akivaizdžiai matomi, todėl ši žinia nebuvo didelė staigmena, o pažvelgus į Etikos komiteto sudėtį, turbūt, reikia džiaugtis, kad skyrė tik 2 metus draudimo dalyvauti LFF organų veikloje ir nesurašė kokių nors rekomendacijų LFF VK kreiptis dėl nuostolių išieškojimo ir „lygtinės“ bausmės skyrimo pagal baudžiamojo kodekso kokį nors straipsnį kaip padarius sunkų ar labai sunkų nusikaltimą.

Kas toliau? Reikia ramiai įvertinti aplinkybes, viską pasverti. Pasitarsiu dėl teisinės gynybos priemonių, tačiau akivaizdu, kad bet kokiu atveju reikės vėl kviesti visuotinį VRFS narių neeilinį susirinkimą ir visiems kartu reikės spręsti tolimesnę asociacijos VRFS ateitį ir veiksmus“, – rašė P. Malžinskas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts