10 brangiausių šios vasaros futbolo transferų

Rugpjūčio 31-ąją dieną Europoje oficialiai baigėsi 2018 metų vasaros futbolo žaidėjų perėjimų langas.

Anglijoje ir Italijoje transferų langas baigėsi jau anksčiau, tačiau kitose Europos šalyse vis dar buvo galima atlikti pasikeitimus komandos sudėtyse.

Pristatome 10 brangiausių žaidėjų šios vasaros perėjimų lange:

1. Kylianas Mbappe (145 mln. eurų) – jau visą sezoną PSG gretose rungtyniavęs prancūzas tik šią vasarą tapu oficialiu klubo žaidėju, o "Monaco" kišenę papildę įspūdinga suma.

2. Cristiano Ronaldo (100 mln.) – netikėtas perėjimas iš Madrido "Real" į Turino "Juventus". Neabejotinai – svarbiausias vasaros sandoris.

3. Kepa (80 mln.) – iš Bilbao "Athletic" į Londono "Chelsea". Kol kas brangiausias visų laikų vartininkas.

4. Thomas Lemaras (70 mln.) – iš "Monaco" į "Atletico". Ispanijos vicečempionai už prancūzą sumokėjo klubui rekordinę sumą.

5. Riyadas Mahrezas (67 mln.) – iš "Leicester" į "Manchester City". Jau ne vienerius metus trukęs romanas tarp Mahrezo ir "Man City" baigėsi šią vasarą.

6. Alissonas (62,5 mln.) – iš "Roma" į "Liverpool". Kariuso klaidas vartuose bandys išpirkti trumpam brangiausiu pasaulio vartininku buvęs brazilas.

7. Naby Keita (60 mln.) iš "Leipzig" į "Liverpool". "Raudonieji" dėl šio žaidėjo įsigijimo buvo susitarę prieš metus, tačiau sandoris įsigaliojo tik šią vasarą.

8. Fredas (59 mln.) – iš "Shakhtar" į "Manchester United". Sunkiai sezoną pradėjęs "United" klubas tikisi gero žaidimo iš perspektyvaus saugo.

9. Jorginho (57 mln.) – iš "Napoli" į Londono "Chelsea". "Mėlynieji" laimėjo kovą prieš "Man City" ir Jorginho jau sezono pradžioje demonstruoja gerus rezultatus.

10. Fabinho (45 mln.) iš "Monaco" į "Liverpool". Pinigų šią vasarą negailėjęs "Liverpool" įsigijo puikiai rinkoje vertinimą brazilą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts