Ypatingos Philippo Kohlschreiberio vestuvės - temperatūra ir po poros valandų laukiantis mačas

2018-08-09 13:22 Teniso TV

Tikriausiai visame teniso pasaulyje netrūko ypatingų ir puošnių vestuvių. Dar praeitais metais savo vestuvėmis visus stebino Serena Williams, kurios kainavo begalę pinigų, o svečių sąraše buvo ir Jay-Z ir Beyonce. Visgi šį kartą teniso pasaulis neišvydo tokių vestuvių, o vokietis Philippas K. (ATP 34) visus nustebino visiškai kitokiomis vestuvėmis.

Atrodo po vestuvių turėtų laukti medaus mėnuo ir visas laikas skirtas tik naujai jaunavedžių porai, tačiau ne Vokietijos tenisininkas pasirinko kitą kelią. Phillipas po vestuvių su savo išrinktąja Lena Aleberi, su kuria jie kartu ilgą laiką, susituokė ryte.

Po ceremonijos ir trumpos šventės jis kartu su svečiais ir žmona nuvyko į "Generali Open in Kitzbuhel" turnyro mačą, kuriame žaidė aštuntfinalio mačą prieš Denisą Istominą. Šventė šiek tiek apkrato, nes jaunavedys patyrė pralaimėjimą rezultatu 5-7, 6-3, 6-1.

Prie viso to dar prisidėjo ir peršalimas bei temperatūra dėl kurios žaidėjas žaidė tikrai prasčiau nei įprasta.

Paklaustas kodėl pasirinko tokį scenarijų? žaidėjas atsakė "Šis turnyras ir mano namai, aš jame triumfavau ne kartą. Norėjau, kad visi susirinktų ir pažiūrėtų kaip man sekasi".

Taip pat jis pridūrė, kad medaus mėnesio vyks po sezono ir tikisi, jog gaus specialų pasiūlymą atostogoms.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...