Yošihito Nišioka žais prieš Rogerį Federerį: šiais metais aš esu burtų pralaimėtojas

2018-08-25 12:40 Teniso TV

Vienas iš geresnių Japonijos teniso žaidėjų Yošihito Nišioka (ATP 177) atsigauna po traumų ir bando susigrąžinti savo reitingą. Visgi "US Open" turnyre to padaryti jam tikrausiai nepavyks, nes jau pirmame etape jo priešininkas bus Rogeris Federeris (ATP 2).

Savo "Twitter" puslapyje japonas pasidalino mintimis apie burtus, kurie jam sukėlė ir teigiamų, ir neigiamų emocijų. "Aš žaisiu prieš Federerį pirmame raunde, aš nesėkmingas didžiųjų kirčių burtuose šiais metais. Bet vis tiek, tai mano svajonė žaisti prieš tokį žaidėją, aš to labai laukiu ir stengsiuos iš visų jėgų" rašė savo paskyroje 177-oji raketė.

Tikriausiai mažai kas nori pirmame etape sutikti 20 didžiojo kirčio titulus turinti žaidėją.

Šveicaras apie šį turnyrą sakė "Aš manau, kad turnyrai Niujorke man retai baigiasi prastai, nes aš mėgstu čia žaisti. Aš manau, kad korto greitis yra tinkamas man, aš taip pat džiaugiuosi būdamas šioje šalyje, džiaugiuosi būdamas Niujorke. Mano penki iš eilės laimėti US Open titulai yra kažkas neįtikėtino ir aš džiaugiuosi šiuo pasiekimu".

Turnyras startuos po dviejų dienų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...