Vimbldono sensacija: 171-a teniso raketė įveikė geriausią Prancūzijos tenisininką

2018-07-05 09:21 Teniso TV

Vimbldono antrame etape sensaciją pateikė austras Denisas Novakas (ATP 171), kuris sėkmingai įveikęs kvalifikacijos barjerą ir toliau laimi pagrindiniame etape. Austrijos tenisininkas antrame etape iš turnyro išmetė Luca Pouille (ATP 19), kuris dar prieš du metus žaidė šio didžiojo kirčio turnyro ketvirtfinalyje.

Sėkmingai žaidžianti 171-oji raketė penkių setų kovoje 6-4, 6-2, 6-7, 3-6, 6-2 pasiekė vieną iš didžiausių pergalių savo karjeroje. Visa akistata truko be minutės tris valandas.

Abu žaidėjai pademonstravo puikų padavimą, pralaimėtojo sąskaitoje 13 ace'ų, o mačo nugalėtojo 15 tokių padavimų.

Mačas prasidėjo nuo puikaus austro žaidimo, jis laimėjo pirmą varžovo padavimą ir išsaugojo pranašumą iki galo. Antrame sete situacija klostėsi panašiai, Denisas laimėjo du varžovo padavimus ir išlaikė pranašumą.

Tik trečiame sete prabudęs prancūzas pradėjo rodyti žymiai geresnį tenisą ir sušvelnino rezultatą. Ketvirtame sete susidūręs su mačo taškais Prancūzijos atstovas nepabūgo ir sužaidė puikiai, o rezultatas setais tapo lygus 2-2.

Visgi penktasis setas susiklostė sėkmingai juodajam šio turnyro arkliukui Denisui Novakui, kuris pirmą kartą pateko į tokį tolimą turnyro etapą.

Dabar mačo nugalėtojas užsitikrino 112,849 € ir 90 reitingo taškų.

Pergalė:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...