Novakas Džokovičius įveikė Keviną Andersoną ir ketvirtą kartą tapo Vimbldono čempionu

Vimbldonas oficialiai pasiekė savo kulminacijos tašką, kai abu šių metų finalistai įžengė į kortą ir sužaidė 2018 metų finalinį mačą. Novakas Džokovičius (ATP 21) po dviejų metų pertrauko pagaliau iškovojo dar vieną didžiojo kirčio trofėjų. Jis finale nugalėjo tik antrą kartą karjeroje didžiojo kirčio turnyre finale dalyvavusi Keviną Andersoną (ATP 8).

Tenisininkai korte praleido 2 valandas ir 18 miničių, po kurių paaiškėjo galutinis rezultatas 6-2, 6-2, 7-6 serbo naudai.

Jau nuo pirmų minučių Serbijos atstovas žengė tvirtą žingsnį pergalės link, jis iš karto laimėjo priešininko padavimų seriją, o vėliau dar labiau įtvirtino savo pranašumą pirmame sete. Antrasis setas susiklostė identiškai kaip ir pirmasis, 21-oji raketė dar labiau priartėjo prie pergalės turnyre.

Tik trečiame sete Pietų Afrikos respublikos tenisininkas pradėjo rodyti geresnį tenisą. Jis nei karto nepralaimėjo savo padavimo, o seto pabaigoje netgi kibo į varžovo padavimą ir susikūrė 5 penkias progas laimėti setą.

Visgi progų išnaudoti nepavyko ir finalistai žaidė pratęsimą, kuriame Novakas Džokovičius sužaidė geriau ir iškovojo savo 4 Vimbldono titulą.

Didžiausią įtaką mačo eigai padarė 8-osios pasaulio raketės nuovargis, jis pusfinalio mače korte praleido beveik 7 valandas, o finalo kovai jėgų nebeužteko.

Turnyro nugalėtojui atiteko 2,539,112 € ir 2000 reitingo taškų, o finalistui 1,269,556 € ir 1200 reitingo taškų.

Po šio laimėto turnyro serbas pakils reitinge į maždaug 9 reitingo vietą, o PAR tenisininkas į 5 reitingo vietą.