Vimbldono ketvirtfinalis: Kas gali sustabdyti Rogerį, Rafaelį ir Novaką?

2018-07-11 11:28 Teniso TV

Po dienos pertraukos į kovas stoja ir vyrai, kurie ketvirtfinalio etape varžysis dėl patekimo į pusfinalį. Tarp pretendentų iškovoti dar vieną Vimbldono titulą vis dar yra Novakas Džokovičius (ATP 21), Rogeris Federeris (ATP 2) ir pirmoji pasaulio raketė Rafaelis Nadalis.

Serbo laukia puikiai pažįstamas priešininkas iš Azijos Kei Nišikoris (ATP 28), tai bus jau 16-oji tarpusavio dvikova tarp šių tenisininkų ir 3 šiais metais. Paskutines dvi akistatas laimėjo buvusi pirmoji pasaulio raketė. Japonijos tenisininkas niekada dar nėra buvęs ketvirtfinalio etape šiame didžiojo kirčio turnyre, tuo tarpu Novakas šį turnyrą yra laimėjęs 3 kartus.

Tarpusavio dvikovose 21-oji raketė taip pat pirmauja 13-2.

Rafaelis Nadalis susitiks su Juanu Martinu del Potro (ATP 4), šie žaidėjau jau yra susitikę 15 kartų prieš, tai, o iš jų 10 kartų laimėtoju tapo ispanas. Argentinos teniso žvaigždė po ilgų traumų ir reabilitacijų pagaliau grįžo į teniso olimpą. Paskutinį kartą jis buvo pusfinalyje 2013 metais, tuomet penkių setų kovoje nusileido Novakui Džokovičiui.

Šiame turnyre argentinietis žaidžia puikiai ir kol kas pralaimėjo tik vieną setą. Tuo tarpu Rafaelis Nadalis dar nepralaimėjo nei vieno seto. Paskutinė jų dvikova vyko Roland Garros turnyre šiame sezone, tada 3:0 ir labai lengvai ispanas pasiekė pergalę.

Rogeris Federeris, kuris gina titulą šiame turnyre susitiks su geriausiu Pietų Afrikos tenisininku Kevinu Andersonu (ATP 8). Kitaip nei kitos poros, šie žaidėjai susitiks tik penktą kartą. Kol kas visas akistatas lengvai laimėjo šveicaras, o ir šioje dvikovoje jis yra ryškus favoritas.

Kevinas šiame turnyre įveikė ne vieną gerą žaidėją, tad tikrai stengsis įkasti Šveicarijos teniso maestro.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...