Vimbldono burtai: Kodėl Rogeris Federeris pirmas? Kas laukia Rafaelio Nadalio, Novako Džokovičiaus ir kitų

2018-06-30 11:50 Teniso TV

Ištraukti šių metų Vimbldono didžiojo kirčio burtai pateikė ne vieną staigmeną, o žiūrovai tik dar labiau pradėjo laukti turnyro pradžios ir pirmųjų akistatų. Į akis iš karto krenta, kad Rogeris Federeris (ATP 2) yra pirmas pagal skirstymą, o Rafaelis Nadalis (ATP 1) yra antras. Vimbldono organizatoriai priėmė tokį sprendimą pagal savo taisykles, tačiau pirmoji pasaulio raketė dėl to nepyksta.

Anaiptol ispanas pareiškė, kad Rogeris tikrai nusipelnė pirmos skirstymo vietos dėl savo pasiekimų.

Pirmame etape šveicaras susitiks su Dušanu Lajovičiumi (ATP 57) iš Serbijos. Praeitais metais šie tenisininkai susitiko Vimbldono antrame etape, tada Rogeris šventė lengvą pergalę. Šį turnyrą teniso maestro yra laimėjęs 8 kartus.

Rafaelis Nadalis savo pirmoje oficialioje kovoje ant žolės dangos susitiks su Izraelio atstovu Dudi Sela (ATP 129), kuris pastaruoju metu demonstruoja labai prastą tenisą. Šiame sezone jis iškovojo 9 pergales iš 22 mačų, tad ispanas tikrai turi įveikti pirmą etapą lengvai.

Du kart šio turnyro nugalėtojas Andy Murray (ATP 156) savo pirmą etapą pradės nuo rimto Prancūziško iššūkio Benoit Paire (ATP 48). Pastaruoju metu škotas dar tik atsigauna po traumų ir reabilitacijos proceso, tad nežaidžia pilnu pajėgumu. Prancūzas tuo tarpu apšilo dvejuose turnyruose ant žolės, o vienam iš jų vos neįveikė pačio Rogerio Federerio.

Praeitais metais Škotijos ir Prancūzijos tenisininkai susitiko ketvirtame etape, tuomet ganėtinai lengvą pergalę iškovojo Andis.

Novako Džokovičiaus (ATP 17) laukia amerikietiškas išbandymas, Tennysas Sandgrenas (ATP 56), kuris pirmą kartą žais Vimbldono pagrindiniame etape. Amerikietis jau yra pateikęs staigmenų didžiojo kirčio turnyruose, tad galima tikėtis geros kovos pirmame etape prieš serbą.

Priminsime, kad Novakas yra laimėjęs šį turnyrą 3 kartus, o pastaruoju metu jo žaidimo kreivė tik kyla aukštyn, tad galima tikėtis gero pasirodymo visame turnyre.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...