Vimbldonas: Serena Williams žengė į finalą

Paaiškėjo paskutinė finalo dalyvė, kuria tapo amerikietė Serena Williams (WTA 181). Dar visai neseniai mama tapusi žaidėja galvojo apie vaiko auginimą, o apie tokią sėkmę turnyre negalvojo. Visgi 7-kart šio turnyro nugalėtoja pusfinalio kovoje nugalėjo vokietę Julija Georges (WTA 13) ir pateko į finalą, kuriame jau laukia Angelika Kerber (WTA 10).

Pusfinalio mačas truko 1 valandą ir 12 minučių, o galutinis rezultatas 6-2, 6-4.

Pirmą setą be didesnio pasipriešinimo laimėjo JAV teniso žvaigždė, kuri pademonstravo puikų žaidimą taško metu, bei paduodant. Antrame sete sitaucija ir toliau klostėsi palankiai 181-oje vietoje esančiai žaidėjai.

Antrame sete iš pirmo karto paduoti ant mačo nepavyko, amerikietei sudrebėjo ranka, o Vokietijos atstovė pamėgino sugrįžti į mačą ir dar pakovoti dėl finalo. Visgi 13-os reitingo raketės viltys žlugo jai paduodant ir ji pralaimėjo pusfinalį.

Serena Williams Vimbldono finale žais jau 10 kartą. Už patekimą į finalą jai atiteks 1,269,556 € ir 1300 reitingo taškų.

Priminsime, kad 2016 metų Vimbldono finale šios tenisininkės jau buvo susitikusios ir tuomet tenisininkė iš JAV triumfavo per du setus.