Vimbldonas: Serena ir Venus Williams iškovojo antrą pergalę

Buvusios pirmos pasaulio raketės ir daugkartinės šio turnyro nugalėtojos sesės Williams ir toliau laimi. Didžiojo kirčio turnyre Serena Williams (WTA 181) lengvai nugalėjo Viktoriją Tomovą (WTA 135), o Venus Williams (WTA 9) po trijų setų akistatos įveikė Aleksandra Dulgheru (WTA 141).

Serena rezultatu 6-1, 6-4 įveikė Bulgarijos atstovę ir pateko į kitą etapą. Iš viso abi žaidėjos korte praleido 1 valandą ir 8 minutes per kurias amerikietė susikūrė 9 progas laimėti varžovės padavimą, tačiau išnaudojo 3 tokias galimybes. Pati JAV teniso žaidėja išsaugojo vieną breikpointą iš tiek pat galimų.

Mačo akimirkos :

Venus savo kovoje dėl patekimo į kitą etapą taip pat įveikė bulgarę. Ji per tris setus 4-6, 6-0, 6-1 išsprendė visus klausimus, o kova truko 2 valandas ir 2 minutes. Nors pirmą setą laimėjo Bulgarijos tenisininkė, tačiau jau kituose dvejuose setuose be didesnio pasipriešinimo amerikietė iškovojo pergalę.

Už patekimą į kitą etapą dalyvės gaus 112,849 € ir 130 reigino taškų.