Vimbldonas: Serena ir Venus Williams iškovojo antrą pergalę

2018-07-05 09:00 Teniso TV

Buvusios pirmos pasaulio raketės ir daugkartinės šio turnyro nugalėtojos sesės Williams ir toliau laimi. Didžiojo kirčio turnyre Serena Williams (WTA 181) lengvai nugalėjo Viktoriją Tomovą (WTA 135), o Venus Williams (WTA 9) po trijų setų akistatos įveikė Aleksandra Dulgheru (WTA 141).

Serena rezultatu 6-1, 6-4 įveikė Bulgarijos atstovę ir pateko į kitą etapą. Iš viso abi žaidėjos korte praleido 1 valandą ir 8 minutes per kurias amerikietė susikūrė 9 progas laimėti varžovės padavimą, tačiau išnaudojo 3 tokias galimybes. Pati JAV teniso žaidėja išsaugojo vieną breikpointą iš tiek pat galimų.

Mačo akimirkos :

Venus savo kovoje dėl patekimo į kitą etapą taip pat įveikė bulgarę. Ji per tris setus 4-6, 6-0, 6-1 išsprendė visus klausimus, o kova truko 2 valandas ir 2 minutes. Nors pirmą setą laimėjo Bulgarijos tenisininkė, tačiau jau kituose dvejuose setuose be didesnio pasipriešinimo amerikietė iškovojo pergalę.

Mačo akimirkos :

Už patekimą į kitą etapą dalyvės gaus 112,849 € ir 130 reigino taškų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...