Vimbldonas: Ričardo Berankio pirmoji kova, kokios prognozės ir mačo laikas

2018-07-02 11:35 Teniso TV

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas pirmadieni stoja į svarbiausią kovą, kurioje jis išmėgins savo jėgas prieš penkiais metais jaunesnį JAV tenisininką Mackenzie McDonaldą (ATP 103). Vimbldono pirmasis etapas yra svarbus visiems žemesnio reitingo žaidėjams, jį įveikus tenisininkai užsitikrina 71,095 € ir net 45 reitingo taškus.

Ričardas Berankis (ATP 96) praeitoje savaitėje iškovojo šiek tiek taškų ir išsilaikė reitingo šimtuke. Taip pat lietuvis apšilo Turkijoje, kur žaidė žolės dangos turnyre, o ir priešininkai buvo tikrai verti pagarbos. Vienas iš priešininkų buvo Adrianas Mannarino (ATP 26), tad toks iššūkis turėjo padėti pasiruošti kovoms prieš artėjančias didžiojo kirčio kovas.

Pirmoji akistata prieš amerikietį, kas jis toks? 103-oji raketė šiais metais sužaidė 41-ą akistatą, iš jų jis laimėjo 25. Dažniausiai jis dalyvavo Challenger lygio turnyruose ir vieną netgi laimėjo, o dar viename pasiekė finalą.

Nereikia pamiršti ir šio JAV sportininko pasirodymo Australijos didžiojo kirčio turnyre, kur jis po sėkmingai įveiktos kvalifikacijos nukeliavo į antrą etapą ir jame po penkių setų kovos nusileido Grigorui Dimitrovui.

Ant žolės šiais metais jis sužaidė 7 mačus ir laimėjo 4 iš jų. Viename turnyre pasiekė ketvirtfinalio etapą.

23-jų metų amerikietis pirmą kartą dalyvaus Vimbldono pagrindiniame etape.

Ričardas Berankis rezultatas pasigirti negali, didelę laiko dalį jis gydėsi traumas ir ruošėsi individualiai, o turnyruose nedalyvavo. Visgi jis spėjo sužaisti du mačus ant žolės dangos ir iškovojo vieną pergalę.

Tai bus jau šeštas kartas, kai mūsiškį matysime Vimbldono pirmame etape. Ko tikėtis? Žaidėjų akistata prasidės ne anksčiau kaip 15:30 Lietuvos laiku, o abu žaidėjai turėtų jau būti maksimaliai susikaupę ir pasiruošę šiai kovai.

Mūsų tautietis nėra favoritas šiame mače, tačiau jaunesnis žaidėjas gali pristigti patirties tokio lygio turnyruose, ypatingai ant žolės, kur jis visai žalias. Dauguma sporto teniso komentatorių vertina palankiau Ričardo galimybes laimėti šią kovą, o pagrindiniai faktoriai tam padaryti yra patirtis, talentas ir be abejo geras padavimas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...