Vimbldonas: Rafaelis Nadalis po penkių setų dramos žengė į pusfinalį ir susitiks su Novaku Džokovičiumi

2018-07-12 09:14 Teniso TV

Pirmoji pasaulio raketė sunkioje ir varginančioje penkių setų kovoje įveikė savo ketvirtfinalio priešinininką ir pateko į pusfinalį. Rafaelis Nadalis (ATP 1) nugalėjo vieną iš rimčiausių turnyro priešinininkų Juaną Martiną del Potro (ATP 4). Po 4 valandų ir 52 minučių paaiškėjo ir galutinis rezultatas 7-5, 6-7, 4-6, 6-4, 6-4.

Permainingoje ir ilgoje kovoje netrūko nei įspūdingų taškų nei netikėtumų. Nors pirmą setą ir laimėjo ispanas, tačiau antrame sete jau situacija keitėsi ir po pratęsimo argentinietis išlygino rezultatą. Vėliau Argentinos teniso žaidėjas laimėjo dar vieną setą ir išsivėržė į priekį 2-1 setais, o pirmai reitingo raketei teko kaip reikiant paplušėti.

Visgi kitus du setus be didesnių problemų laimėjo Rafaelis Nadalis, kuris išnaudojo susikurtas progas ir neleido varžovui grįžti į mačą. Šiame mače 4-oji pasaulio raketė atliko net 33 ace'us.

Priminsime, kad Ispanijos atstovas į pusfinalį pateko pirmą kartą nuo 2011 metų.

Mačo akimirkos:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...