Vimbldonas: Rafaelis Nadalis nesunkiai pateko į ketvirtfinalį

2018-07-09 20:57 Teniso TV

Pirmoji pasaulio raketė ir toliau demonstruoja puikų žaidimą ant žolės dangos Anglijoje. Didžiojo kirčio turnyro aštuntfinalio etape Rafaelis Nadalis (ATP 1) nugalėjo čeką Jiri Vesely (ATP 93) ir pirmą kartą pateko į ketvirtfinalį nuo 2011 metų. Ispanas rezultatu 6-3, 6-3, 6-4 pasiekė pergalę prieš savo varžovą ir užsitikrino 317,107 € ir 360 reitingo taškų.

Abu žaidėjai pasižymėjo puikiu padavimu šioje akistatoje, mačo nugalėtojas atliko 9 ace'us, o Čekijos atstovas 8, taip pat jis mačo pabaigoje vis gelbėjosi padavimo dėka, bet reitingo lydėris sugebėjo atlaikyti stiprius padavimus.

93-iai raketei sunkiai sekėsi gynti savo padavimų taškus ir jis suteikė net 8 progas priešininkui laimėti jo padavimą, o išsaugoti pavyko tik 3.

Trečiame sete Rafaelis Nadalis turėjo rimtą išbandymą, jis pralaimėjo savo padavimų seriją ir atsilikinėjo. Visgi varžovas neišlaikė pranašumo ir nepasinaudojo puikia situacija, o ispanas išlyginęs rezultatą jį ir perservė, taip laimėdamas akistatą.

Už patekimą į ketvirtfinalio etapą tenisininkai gaus 317,107 € ir 360 reitingo taškų.

Mačo taškas:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...