Vimbldonas: Novakas Džokovičius nugalėjo Rafaelį Nadalį penkių setų kovoje ir pateko į finalą

Užsitesęs dviejų dienų pusfinalio mačas tarp Novako Džokovičiaus (ATP 21) ir Rafaelio Nadalio (ATP 1) baigėsi, o jame po penkių setų kovos 6-4, 3-6, 7-6, 3-6, 10-8 triumfavo Serbijos teniso žvaigždė. Šis susitikimas tarp tenisininkų buvo jau 52, o jo nugalėtojas ne šiaip laimėjo akistatą, o pateko į Vimbldono finalą, kuriame susitiks su Kevinu Andersonu (ATP 8) ir kausis dėl dižiojo kirčio titulo.

Tenisininkų pusfinalio akistata truko 5 valandas ir 20 minučių.

Abu sportininkai pademonstravo puikią formą, o kiekvienas setas buvo kupinas kovos, o nugalėtojas galėjo būti bet kuris. Mačą geriau pradėjo 21-oji reitingo raketė, ji laimėjo priešininko padavimą ir išlaikė pranašumą iki seto pabaigos.

Antrame sete geriau pradėjo žaisti Ispanijos atstovas, kuris išlygino rezultatą setais.

Prieš nakties pertrauką teniso žaidėjai dar spėjo sužaisti vieną setą, o jame be pratęsimo nugalėtojo išsiaiškinti nepavyko. Pratęsimo metu ispanas atrodė jau išsiverž į priekį setais ir šiandienos dieną pradės puikiai, tačiau serbas pademonstravo charakterį ir triumfavo trečiame sete.

Atėjus kitai dienai, žaidėjai kovą pradėjo nuo ketvirto seto, kuriame vėl keitėsi padavimais kaip ir antrame. Šį kartą vėl sėkmė šypsojosi ispanui, kuris išsaugojęs visus lemiamus savo padavimo taškus dvikovą nukėlė į penktą setą.

Lemiamame sete abu buvę šio turnyro nugalėtojai aršiai kovėsi ir bandė palaužti vienas kito padavimus, tačiau tai padaryti pavyko tik Novakui Džokovičiui, kuris pateko jau į penktą Vimbldono finalą savo karjeroje.

Verta paminėti, kad serbo sąskaitoje net 23 padavimai be atsako, o jo puikus padavimas jį gelbėjo nuo pralaimėjimo. Šiame mače Novakas susikūrė 19 progų laimėti varžovo padavimą, o ispanas 11 tokių progų.

Už patekimą į finalą žaidėjas gaus 1,269,556 € ir 1200 reitingo taškų. Paskutinį kartą finale jis buvo 2015 metais, kai laimėjo šį turnyrą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts