Vimbldonas: Nikas Kyrgiosas atliko 42 ace’us, Aleksanderis Zverevas be vargo įveikė priešininką

Jaunieji teniso žaidėjai ir toliau stengiasi užvaldyti Vimbldono didžiojo kirčio turnyrą. Vieni iš pagrindinių pretendentų laimėti titulą čia Anglijoje yra Aleksanderis Zverevas (ATP 3) ir Nikas Kyrgiosas (ATP 18). Abu jaunuoliai skirtingai pasirodė pirmame mače, tačiau abu iškovojo pergalę. Vokietis nugalėjo Džeimsą Duckworthą (ATP 748), o australas įveikė Denisą Istominą (ATP 92) iš Uzbekistano.

3-oji reitingo raketė be didesnio pasipriešinimo sugebėjo pasiekti pergalę, o galutinis rezultatas 7-5, 6-2, 6-0. Trys setai truko vos 1 valandą ir 32 minutes, per šį laiką Vokietijos tenisininkas atliko 9 padavimus be atsako ir nesuteikė varžovui nei vienos progos laimėto jo padavimo.

18-oji teniso raketė turėjo kaip reikiant pavargti, kad iškovotų pergalę. Jis per keturis setus 7-6, 7-6, 6-7, 6-3 nukovė 92-ą raketę. Nikas Kyrgiosas kaip įprasta jam žaidė pratęsimus ir ilgus setus, o iš viso šiame mače teniso žaidėjai sužaidė 48 padavimus.

Po 2 valandų ir 37 minučių kovos pirmą etapą įveikė Australijos sportininkas, kuris atliko net 42 padavimus be atsako.

Abu tenisininkai už įveikta pirmą etapą gaus 71,095 € ir 45 reitingo taškus.