Vimbldonas: Latvė Jelena Ostapenko pateko į ketvirtfinalio etapą

2018-07-09 16:05 Teniso TV

Jaunoji Latvijos teniso žvaigždė Jelena Ostapenko (WTA 12) stengiasi iškovoti antrą didžiojo kirčio titulą karjeroje. Anglijoje vykstančiame turnyre ji aštuntfinalio etape nugalėjo baltarusę Aleksandrą Sasnovič (WTA 50). Galutinis mačo rezultatas 7-6, 6-0, o abi tenisininkės korte užtruko 1 valandą ir 20 minučių.

Nors pirmasis setas buvo labai atkaklus ir permainingos, o abi dalyvės ne kartą apsikeitė padavimais. Baltarusė atrodė labai stipri, tačiau rezultatui esant 2-5 ji neišlaikė pranašumo ir neišnaudojo galimybių laimėti pirmą setą.

Pirmam setui nukeliavus į pratęsimą jame geriau pasirodė jau Baltijos šalių atstovė. Po tokio nesėkmingo pirmo seto 50-oji raketė nuleido rankas ir antrame sete žaidė visiškai be motyvacijos, o, tai buvo puiki dovana 12-tai raketei.

Tai jau trečioji tarpusavio pergalė, o praeitais metais šio turnyro pirmame etape Jelena taip pat nugalėjo šią priešininkę.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjos gaus 317,107 € ir 430 reitingo taškų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...