Angelika Kerber finale įveikė Sereną Williams ir tapo Vimbldono nugalėtoja

2018-07-14 20:01 Teniso TV

Moterų didžiojo kirčio turnyras ant žolės jau baigtas, o finalo dvikovoje paaiškėjo šių metų Vimbldono čempionė, kuria tapo Angelika Kerber (WTA 10) iš Vokietijos. Ji kovoje dėl titulo nugalėjo šešis kart šio turnyro čempionę Sereną Williams (WTA 181). Galutinis finalo rezultatas 6-3, 6-3 vokietės naudai.

Paskutinis moterų vienetų mačas truko 1 valandą ir 7 minutes.

Nors iki tol amerikietė triuškino savo varžoves šiame turnyre, tačiau finale ji neprilygo savo žaidimu 10-tai pasaulio raketei, kuri jau nuo pirmų mačo minučių išsiveržė į priekį.

Pirmame ir antrame sete su užtikrinta persvara iš Lenkijos kilusi teniso žaidėja iškvojo savo trečią didžiojo kirčio titulą.

Šioje akistatoje JAV tenisininkė susikūrė tik vieną progą laimėti nugalėtojos padavimą ir ją išnaudojo, tačiau, tai nepadėjo kovoti dėl titulo.

Čempionei atiteko 2,539,112 € ir 2000 reitingo taškų, o Serena tenkinsis 1,269,556 € ir 1300 reitingo taškais, kurie ją turėtų pakelti maždaug iki 30 reitingo vietos.

Paskutinis taškas:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...