Veteranų finale Meksikoje triumfavo D. Ferreras įveikęs I. Karlovičių (VIDEO)

2018-10-08 15:15 Teniso TV

Meksikoje vykęs Challenger turnyras sutraukė ne vieną žinomą žaidėją ir praeities žvaigždę, tačiau ne tik jos, bet ir jaunieji tenisininkai grūmėsi dėl trofėjaus. Visgi už visus pranašesni buvo Davidas Ferreras (ATP 110) ir Ivo Karlovičius (ATP 117), kurie pateko į finalą ir kovojo dėl 125 reitingo taškų.

Finale žymiai geriau pasirodė ispanas, kuris 6-3, 6-4 be didesnio vargo nugalėjo kroatą. Visa akistata truko 1 valandą ir 10 minučių.

Nors 117-oji raketė pasižymi puikiu padavimu, tačiau turnyro nugalėtojas gan lengvai tvarkėsi su galingais smūgiais ir susikūrė 7 progas laimėti varžovo padavimą, o išnaudojo 2, po vieną kiekviename sete.

Aukštaūgis Kroatijos teniso žaidėjas nerado būdo kaip kovoti su greitesniu ispanu ir nesusikūrė nei vienos progos išlyginti rezultatą.

D. Ferreras už triumfą turnyre gavo 21,600 $ ir 125 reitingo taškus. Šis laimėtas turnyras turėtų suteikti motyvacijos karjerą baigančiam sportininkui ir toliau kovoti dėl pergalių.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...