Venus Williams pateko į ketvirtfinalį JAV

2018-08-03 16:55 Teniso TV

Sesės Williams pasidalino skirtingus likimus turnyre San Jose, sensacingai pirmame etape kritusi Serena Williams (WTA 26) paliko sesę vieną turnyre kautis dėl titulo. Venus Williams (WTA 14) kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį nugalėjo britę Heather Watson (WTA 133) tiesa, kad pasiektų pergalę jai prireikė trijų setų. Galutinis akistatos rezultatas 6-4, 4-6, 6-0.

Amerikietę iškovojo pergalę per 1 valandą ir 51 minutę.

Pirmą setą geriau pradėjo Didžiosios Britanijos atstovė, bet pranašumo jai išlaikyti nepavyko ir Venus išlygino, o vėliau ir persvėrė rezultatą.

Antrasis setas klostėsi panašiai, tačiau jame 133-oji raketė sugebėjo du kartus palaužti varžovės padavimą ir šį kartą to pakako laimėti setą.

Lemiamame sete už šimtuko ribų esantį tenisininkė nerado jokio kelio link pergalės, o supykusi už antrą setą 14-oji pasaulio raketė neleido jai laimėti net vieno geimo.

Už patekimą į ketvirtfinalį Venus Williams gaus 22,760 $ ir 100 reitingo taškų. Priminsime, kad šiame turnyre amerikietė 8 kartus pasiekė finalą ir du kartus triumfavo.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...