Venus Williams beprotiškame mače išsaugojo lemiamus mačo taškus ir nugalėjo Kiki Bertens

Majamyje vykstančiame turnyre ir toliau netrūksta ypatingų kovų, dėl patekimo į turnyro šešioliktuką tenisininkės korte atidavė visas jėgas. Tarp patekusių į šį etapą yra ir vyriausia turnyro žaidėja Venus Williams (WTA 8), kuri sunkioje trijų setų kovoje, 5-7, 6-3, 7-5 nugalėjo olandę Kiki Bertens (WTA 29).

Tenisininkės korte praleido beveik tris valandas, o per jas žiūrovai galėjo išvysti neįtikėtina kovą. Pirmame sete atrodė, kad amerikietė viską sutvarkys lengvai, tačiau trys iš eilės pralaimėti padavimai viską pakeitė ir pirmą setą laimėjo 29-ta raketė.

Antrame sete situacija buvo taip pat kebli, abi žaidėjos turėjo pranašumą, tačiau jo neišlaikė, tačiau galu gale buvusi pirmoji raketė išlygino rezultatą setais.

Lemiamame sete amerikietė atrodė be jėgų ir rezultatui esant 1-4 atrodė, kad mačas tuoj baigsis. Visgi savyje radusi pasitikėjimo ir pasinaudojusi patirtimi JAV tenisininkė sugebėjo atlošti tris mačo taškus ir persverti rezultatą.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts