Vardinis kvietimas N. Osakos sesei nepasiteisino - patyrė sutriuškinimą pirmoje kovoje

Twitter nuotr.
2019-03-21 20:46 Teniso TV

Pirmosios pasaulio raketės sesei Majamio turnyre buvo suteiktas vardinis kvietimas, tačiau toks turnyro direkcijos sprendimas visiškai nepasiteisino. Mari Osaka (WTA 338) jau pirmame turnyro etape patyrė sutriuškinimą prieš vietinę žaidėją Whitney Osuigwe (WTA 205).

Amerikietė nors reitinge nėra labai aukštai, tačiau savo priešininkę sutriuškino rezultatu 6-2, 6-4. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 22 minutes.

Pirmame sete japonė priešintis nepajėgė ir pralaimėjo 3 savo padavimo serijas. Tiesa jai kartą pavyko "įkasti" varžovei ir sušvelninti rezultatą. Antrame sete žaidimas buvo įvairesnis ir įdomesnis, tačiau 338-oji raketė neišnaudojo savo susikūrto pranašumo ir pralaimėjo per du setus.

Dar prieš "Miamo Open" varžybų pradžią turnyro organizatoriai susilaukė neigiamų atsilipiemų dėl tokių sprendimų išdalinti vardinius kvietimus nenusipelnusiems žaidėjams.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...