V. Williams turnyrą Romoje pradėjo dramatiška pergale (VIDEO)

Amerikietė Venus Williams (WTA 50) kaip ir jos sesė turnyrą Romoje ant grunto dangos pradėjo pergale. Tiesa ji turėjo kur kas labiau pakovoti, kad prasimuštų į antrąją varžybų kovą. V. Williams po atkaklios trijų setų kovos, (7-5, 3-6, 7-6 nugalėjo Elisę Mertens (WTA 20).

Visas susitikimas truko net 3 valandas ir 5 minutes.

Pirmą setą po be galo permainingos kovos laimėjo JAV tenisininkė, kuri buvo atsidūrusi labai keblioje padėtyje, tačiau sugebėjo reikiamu momentu išlyginti rezultatą.

Antrame sete Belgijos atstovė jau nekartojo klaidų ir užtikrintai laimėjo partiją, du kartus palaužus varžovęs padavimų seriją.

Lemiama mačo dalis buvo ypatingai kovinga, kuriai prireikė pratęsimo. Nors vienu momentu rezultatas buvo 5-1, tačiau E. Mertens nepasidavė ir išlygino rezultatą, nors varžovė ant savo padavimo jau turėjo du mačbolus.

Visgi pasiektas pratęsimas sėkmingesnis buvo buvusiai pirmąjai pasaulio raketei.

Už patekimą į antrą etapą ji gaus 15,330 € ir 60 reitingo taškų.