"US Open" nugalėtoja Naomi Osaka: aš jaučiausi liūdna, kad laimėjau, žmonės norėjo kito nugalėtojo

2018-09-11 10:52 Teniso TV

Kalbos apie "US Open" nugalėtoją Naomį Osaką (WTA 7) ir finalistę Sereną Williams (WTA 16) ir toliau netyla. Finalas buvo skandalingas ir emocionalus, o jį prisimins dar ilgai visi. Visgi didžiausius nemalonius ir malonius prisiminimus išgyvens pati Naomi Osaka, kuriai šis pirmasis titulas neatrodo toks malonus.

NBC televizijos laidoje dalyvavusi japonė turėjo atsakyti ne vieną klausimą apie šį titulą, savo karjerą ir dar daugiau.

Paklausta apie teisėjo sprendimą ir žmonių reakciją žaidėja atsakė "Aš jaučiausi šiek tiek liūdna, nes nebuvau įsitikinus ar minia žmonių nušvilpia mane ar teisėją".

Tenisininkė taip pat pasakė "Aš buvau Serenos fanė visą gyvenimą ir aš žinojau kaip stipriai visi nori, kad ji laimėtų. Aš buvau labai emocionali ir maniau, kad visi yra nepatenkinti, kad aš laimėjau".

Visgi jaunoji japonė tikrai nusipelnė titulo, ji visą turnyrą žaidė įspūdingai, o ir finale be teisėjo pagalbos puikiai tvarkėsi su tituluota amerikiete.

Žinoma, kad emocijoms nuslūgus ir Naomi džiaugiasi iškovotu titulu ir patekimu į TOP10 žaidėjų sąrašą.

Su titulu jai atiteko 3,800,000 $ ir 2000 reitingo taškų.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...