"US Open": A. Zverevas nukautuotas savo tautiečio, M. Čiličius per plauką išvengė jauno australo antausio

2018-09-02 12:03 Teniso TV

Dėl patekimo į JAV didžiojo kirčio turnyro aštuntfinalį susikovė paskutinės žaidėjų poros. Visgi ne visi įveikė šį etapą, o sensacijų išvengta nebuvo. Vokietis Aleksanderis Zverevas (ATP 4) nesugebėjo įveikti savo tautiečio Filipo Kohlschreiberio (ATP 34) ir pralaimėjo keturių setų kovoje 6-7, 6-4, 6-1, 6-3.

Tenisininkai korte praleido 3 valandas ir 12 minučių.

Pastaruoju metu savęs nerandantis jaunasis vokietis ir toliau stringa didesniuose turnyruose JAV. Pirmame sete teniso žaidėjai du kartus apsikeitė padavimais ir nukeliavo į pratęsimą, kuriame pavyko palaužti vyresnio vokiečio padavimą.

Visgi pirmas laimėtas setas nei kiek nepadėjo, visus kitus setus laimėjo 34-oje vietoje esantis tenisininkas ir pateikė dar vieną turnyro sensaciją.

Kitame etape jo lauks Kei Nišikoris (ATP 19).

Statistika:
sasha

Video:

Kitame mače Marinas Čiličius (ATP 7) vos nepralaimėjo Australijos talentui Aleksui De Minaurui (ATP 45). Tenisininkai sužaidė net penkis setus, o jų akistata truko 4 valandas ir 2 minutes.

Galutinis rezultatas 4-6, 3-6, 6-3, 6-4, 7-5 kroato naudai.

Puikiai žaidęs 19-metis iš Australijos laimėjo pirmus du setus ir pasiuntė 7-tą raketę į nokdauną, tačiau po tokio šalto dušo atsigavęs Marinas pradėjo žaisti kur kas geriau.

Pirmi du setai tikrai nesiklostė taip kaip tikėjosi Kroatijos atstovas, o australas pasinaudojo varžovo nepasiruošimu kovoti iš kart. Visgi kitus du setus patyręs žaidėjas laimėjo gana nesunkiai.

Didžiausia kova užvirė penktame sete, kur 45-oji raketė jau buvo susikūrusi pranašumą, tiesa trumpam. Po kurio laiko jau Marinas buvo išlyginęs ir persvėręs rezultatą.

Rezultatui esant 5-3 mačo nugalėtojas jau turėjo 5 mačbolus, bet Aleksas nepasidavė ir sugebėjo atsitiesti. Rezultatui esant 5-4 ir paduodant kroatui, jis vėl turėjo mačbolą, bet australas toliau demonstravo neįtikėtina žaidimą ir išlygino rezultatą geimais.

Visgi rezultatui esant 6-5 ir paduodant 19-mečiui mačas pasibaigė, spaudimo neatlaikęs jis pridarė klaidų ir pralaimėjo savo padavimą.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gaus 266,000 $ ir 180 taškų. Kitame etape jo lauks Davidas Goffinas (ATP 10).

Statistika:
marin


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...