Tris mačus per dieną sužaidęs F. Lopezas pateko į vienetų ir dvejetų finalą

Twitter nuotr.
2019-06-23 07:43 Teniso TV

Ispanijos atstovas, kuriam yra 37-eri metai įrodė, kad jo nurašyti per anksti nereikia. Feliciano Lopezas (ATP 113) Londone vykstančiame ATP 500 turnyro pusfinalyje nugalėjo Feliksą Aliassimę (ATP 21) per tris setus ir pirmą kartą nuo 2017 metų žais finale.

Jis rezultatu 6-7, 6-3, 6-4 pasiekė pergalę, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 19 minučių.

Abu dalyviai puikiai atliko padavimus šiame susitikime, o pirmame sete apgyne savo geimus pasiekė pratęsimą, kuriame nors daugiau patirties turintis ispanas nusileido 18-mečiui iš Kanados.

Visgi, jaunasis kanadietis po pirmo laimėto seto atsipalaidavo ir neišnaudojo reikiamų progų išsiveržti į priekį, o tuo tarpu varžovas tokios klaidos nepadarė ir sėkmingai palaužė F. Aliassimo padavimus.

Pranašumo užteko laimėti antrą partiją ir teko žaisti lemiamą, kurioje virė atkakli kova, o abu pusfinalininkai turėjo progų išsiveržti į priekį, tačiau, tai padarė tik Ispanijos atstovas. Nors buvo nelengva, bet jis išlaikė pranašumą iki mačo pabaigos.

F. Lopezo sąskaitoje 15 ace'ų, o F. Aliassime 25.

Priminsime, kad šio mačo nugalėtojas 2017 metais triumfavo šiame turnyre.

Už patekimą į pusfinalį jis gaus 215,940 € ir 300 reitingo taškų, kurie žaidėją vėl grąžins į TOP100 gretas.

Dvejetuose šis žaidėjas su A. Murray taip pat pasiekė finalą.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...