Tokijuje M. Čiličiaus nesėkmė, Pekine G. Dimitrovo netikėtas pralaimėjimas

2018-10-03 11:24 Teniso TV

Pirmasis etapas Japonijoje pareikalavo ir 6-osios raketės, o antrasis etapas Pekine privertė kapituliuoti ir 8-tą raketę. Marinas Čiličius (ATP 6) trijų setų kovoje 3-6, 6-4, 7-6 nusileido vokiečiui Lenardui Struffui (ATP 56).

Rezultatas daugiau nei netikėtas, nes kroata yra elitinis žaidėjas, tačiau tenise nesvarbu kas tu, reikia žaisti iki pabaigos. Nors pirmą setą jis ir laimėjo, tačiau jau antrame vokietis žaidė kur kas geriau ir užtikrinčiau, kas leido atlaikyti spaudimą ir seto pabaigoje pateikti staigmeną.

Lemiamas setas atrodė bus sėkmingas 6-tai raketei, ji įgijo pranašumą, tačiau išnaudoti juo ir paduoti ant mačo nepavyko. Rezultatui tapus 5-5, Marinas vėl laimėjo varžovo padavimą, tačiau ir šį kartą nepavyko išnaudoti savo geimo, kad laimėti mačą.

Pratęsime demotyvuotas Kroatijos tenisininkas be didesnio pasipriešinimo pralaimėjo.

Kinijos turnyre visus nustebino bulgaro iškritimas, nors jis paskutinius du metus demonstravo puikius rezultatus šiame turnyre. Grigoras Dimitrovas (ATP 8) po trijų setų 6-4, 2-6, 6-4 nusileido serbui Dušanui Lajovičiui (ATP 55).

Visas jų susitikimas truko 1 valandą ir 53 minutes.

Jau nuo pirmo seto matėsi, kad ši diena nėra pati sėkmingiausia 8-tai raketei ir ji pralaimėjo startinį setą, o antrame žaidė sėkmingiau, tačiau vis dar nestabiliai. Lemiamas setas irgi prasidėjo nuo nesėkmės ir teko gaudyti varžovą, tačiau Serbijos tenisininkas žaidė užtikrintai.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...