Titulų badas baigėsi: Petra Kvitova triumfavo Sankt Peterburge (VIDEO)

Po stebėtinai lengvos kovos čekė Petra Kvitova (WTA 29) šiandien Sankt Peterburge vykusiame moterų vienetų turnyro finale 6-1, 6-2 nugalėjo titulą gynusią prancūzę Kristiną Mladenovič (WTA 10). Finalas truko vos valandą.

Net 7 padavimus be atsako atlikusi Čekijos tenisininkė nepaliko vilčių neįprastai silpnai pasirodžiusiai praėjusių metų šio turnyro čempionei. Šia pergale Petra Kvitova nutraukė gana ilgą laikotarpį be trofėjų – paskutinis jos iškovotas titulas buvo praeitų metų birželį. Verta prisiminti ir tai, kad 2017 metų sezonas tenisininkei tikrai buvo sudėtingas, jai buvo atlikta operacija, o reabilitacijos metu įsibrovėlis jos namuose ją sužalojo peiliu ir jai teko dar kartą operuotis.

Laimėtas Sankt Peterburgo turnyras nesėkmių lydimai Petrai Kvitovai buvo tikrasis sugrįžimas, kadangi dar sausį iš prestižinio Didžiojo kirčio turnyro "Australian Open" jai teko pasitraukti jau pirmajame etape.

Kartu su titulu čekė gaus 137,125 $ ir 470 reitingo taškų.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts