Ričardas Berankis po trijų dramatiškų setų kovos tapo turnyro nugalėtoju Prancūzijoje

2018-04-01 18:15 Teniso TV

Prancūzijoje, Saint Brieuc turnyre dalyvavęs geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP 103) iškovojo nugalėtojo taurę, jis finale įveikė vietinį žaidėją Konstantą Lestiennę (ATP 234) rezultatu 6-2, 5-7, .

Priešininkai susitiko pirmą kartą karjeroje, tačiau Ričardas pasirodė žymiai geriau, nors abu žaidėjai paskutinius tris savo mačus laimėjo per du setus finalinis mačas užtruko.

Prancūzas šiame turnyre įveikė kvalifikacijos etapą, tai reiškia jis sužaidė papildomus tris mačus, o būtent finale tai ir pasimatė, kad jam stinga energijos.

Pirmame sete 103-ioji raketė atrodė susikaupusi ir puikios formos, visi smūgiai skrido tiesiai į linijas, o varžovas buvo tam visiškai nepasiruošęs. Setas truko vos 29 minutes, o tenisininkas iš Lietuvos laimėjo visus pirmo padavimo taškus.

Antrasis setas klostėsi panašiai, varžovas ir toliau klydo iki lemiamo momento, kai mūsų tautietis neišnaudojo galimybės laimėti varžovo padavimo, tuomet viskas pasikeitė į priešininkui naudingą pusę.

Lemiamas setas buvo kovingas ir pilnas įspūdingų taškų, tačiau įtampą atlaikęs 27-erių metų Lietuvos teniso žaidėjas triumfavo.

Lietuvis laimėjęs turnyrą gaus 6,190 € ir 80 reitingo taškų, kas jį turėtų pakelti per 20 pozicijų ir sugrąžinti į TOP100. Iš viso Ričardo Berankio sąskaitoje 9 laimėti Challenger lygio turnyrai.

Po šios kovos mūsiškis taip pat prisijungs prie Lietuvos rinktinės Deiviso taurėje.

Įrašas :
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...