Titulą ginančiam N. Kyrgios laimėti sutrukdė voras (VIDEO)

2019-01-02 12:50 Teniso TV

Praėjusiais metais turnyre Brisbene triumfavęs Nikas Kyrgiosas (ATP 35) šį sezoną iškrito jau aštuntfinalyje. Jis 7:6 (7:5), 2:6, 3:6 nusileido prancūzui Jeremy Chardy (ATP 40).

Karštyje tenisininkai grūmėsi sąlyginai trumpai - apie pusantros valandos. Mačas buvo pilnas padavimų be atsako: iš viso jų buvo atlikta 30 (17 prancūzo, o 13 australo). Pirmajame sete atkakliai kovojęs ir pratęsimą laimėjęs N. Kyrgiosas sekančiuose dvejuose vos galėjo pasipriešinti. Kol J. Chardy ėjo pergalės link, jis per du setus laimėjo tik 5 geimus.

Akivaizdu, jog N. Kyrgiosas nebuvo tokios geros formos, kokios jis ir jo gerbėjai tikėjosi. Dar prieš turnyrui prasidedant jam į koją įkando voras, tad tai nemenkai sujaukė australo pasiruošimą. Kaip jis pats pripažino, jei ne šis nuodingas voras, į kortus jis žengtų žymiai geriau pasiruošęs.

Kol vietiniai žiūrovai netenka savo favorito, J. Chardy jau laukia ketvirtfinalio mačo. Čia jis susitiks su jau sensacija tapusiu japonu Yasutaka Uchiyama (ATP 185).

Video:


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...