TenisoTv: Sport24.lt teniso mėgėjų turnyras įgauna pagreitį

Teniso mėgėjų turnyrai su sport24.lt jau tampa tradicija, šių metų vasara irgi nėra išimtis. Grįžęs šiltas vasariškas oras visus teniso gerbėjus ir šio sporto mėgėjus pakvietė atgal į lauką iš uždarų kortų. Tuo tarpu TenisoTv ir Sport24.lt visiems pasiūlė šio sporto žaidėjams pasiūlė naujovių.

Gegužės mėnesio pradžioje startavo TenisoTv komandos nauja turnyrų serija su pavadinimu "TenisoTv vasaros turas", kuriame dalyviai galės varžytis skirtingo lygio turnyruose ir kovoti dėl reitingo taškų.

Tokia naujovė įneša kur kas daugiau azarto ir motyvacijos dalyvauti turnyruose, nepamirškime ir straipsnių sport24.lt apie dvikovas ir jų baigtį, visi mėgėjai dabar gali jaustis kaip profesionalūs sportininkai ir varžytis dėl reitingo pozicijų.

Šiuo metu visi dalyviai varžosi pirmame vasaros turo turnyre – Sport24.lt #250, kaip jau supratote šio turnyro vertė 250 reitingo taškų. Pirmasis etapas įpusėjo, o dauguma žaidėjų savo dvikovas jau yra sužaidę ir laukia naujų iššūkių, kas šį kartą triumfuos turnyre nėra aišku, tačiau po truputi ryškėja favoritai.

Kokius turnyrus dar išvysime šią vasarą? TenisoTv žada tris skirtingus lygius, tai #125, #250 ir #500. Kiekvienas turnyras skirtas tam tikrai auditorijai, mažiausiai taškų turintis turnyras rekomenduojamas šio sporto naujokams, vidutinis tiems, kurie žaidžia keletą metų, o didžiausias turnyras skirtas tiems, kurie korte praleidžia daugiau laiko nei darbuose ar namuose.

Kaip ir visuomet visi finalo dalyviai bus apdovanoti rėmėjų įsteigtais prizais, o jais rūpinsis sporto analitikų puslapis www.statymai.com, sporto naujienų tinklaraštis www.Sport24.lt bei nauji rėmėjai TJ Juice Bar sveikų sulčių baras ir internetinė teniso prekių parduotuvė www.tennispro.eu

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts