TenisoTv: Pirmasis vasaros mėgėjų turo turnyras baigtas, Sport24.lt #250 nugalėtoju tapo Paulius Valatka

2018-06-04 14:41 Teniso TV

Pirmasis šių metų teniso mėgėjų turnyras pasibaigė, o jį vainikavo pusfinalio ir finalo mačai „SEB Arenoje“. Iš viso „TenisoTv“ organizuotame turnyre dalyvavo 16 teniso mėgėjų, kurie varžėsi dėl pirmos vietos. Po pirmų dviejų etapų į finalinę dieną pateko keturi dalyviai Kornelijus Gasiūnas, Paulius Valatka, Viktoras Kotvickis ir Vytautas Šneideris.

Pirmame pusfinalyje susitiko dažnas „TenisoTv“ turnyrų dalyvis Vytautas Šneideris ir pirmą kartą dalyvavęs Kornelijus Gasiūnas. Mačas prasidėjo puikiu Kornelijaus žaidimu, jis iš karto išsiveržė į priekį geimais 4-1, tačiau daug patirties turintis Vytautas rado būdą kaip išlyginti rezultatą.

Pirmame sete žaidėjai jau judėjo link pratęsimo, tačiau į nesėkmių periodą patekęs K. Gasiūnas pralaimėjo lemiamą savo padavimą ir pirmas setas atiteko V. Šneideriui rezultatu 5-7.

Antrame sete viskas klostėsi palankiau jau vieną „TenisoTv“ titulą turinčiam žaidėjui, jis antrą setą laimėjo 6-2.

Galutinis mačo rezultatas 7-5, 6-2, o visa akistata truko 1 valandą ir 15 minučių.

Antrame pusfinalyje susitiko būsimas čempionas Paulius Valatka ir Viktoras Kotvickis. Žaidėjų akistata truko kiek daugiau nei vieną valandą, o galutinis akistatos rezultatas 6-4, 6-0.

Pirmasis setas prasidėjo tikrai karšta kova ir abu mėgėjai apsikeitė padavimais, toliau sekė abiejų puikus žaidimas. Viktoras stipriais smūgiais niekaip neleido priešininkui atsipalaiduoti nei ant savo padavimo, nei ant jo paties. Visgi lemiamu momentu suklydęs jis pralaimėjo pirmą setą.

Antrame sete Paulius viską laikė savo rankose, o daug jėgų pirmame sete išnaudojęs Viktoras neberado būdo kaip priešintis.

Finalistai Vytautas Šneideris ir Paulius Valatka susitiko pirmą kartą, o jų akistata dėl čempiono vardo truko 1 valandą ir 15 minučių. Finale Paulius ir toliau demonstravo puikiai veikiančią taktiką ir stabilų žaidimą, kuri atnešė jam pergalę 6-2, 6-2.

Turnyro nugalėtojas kaip ir kiti finalistai džiaugsis rėmėjų įsteigtais prizais bei retingo taškais, atnaujintame reitinge lyderio poziciją užims nugalėtojas.

Taip pat TenisoTv komanda nori tarti didelį ačiū rėmėjams Sport24.lt, TJ Juice Bar, Statymai.com

Atskiras ačiū fotografui Mantui Repečkai

Daugiau informacijos www.tenisotv.lt bei TenisoTv Facebook

Sport24.lt---Copy
Pirma vieta :
03062018_TenisoTV_SEBArena-59
Antra vieta :
03062018_TenisoTV_SEBArena-58
Trečia vieta :
03062018_TenisoTV_SEBArena-35
Trečia vieta :
03062018_TenisoTV_SEBArena-38


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...