TenisoTV mėgėjų turnyras su Sport24.lt ir vėl skatina žaidėjus kovoti dėl prizų (FOTO)

2019-02-16 14:21 Teniso TV

Teniso mėgėjų turnyrai su Sport24.lt jau tampa tradicija, o šiuos metus "TenisoTV" kolektyvas pradėjo naujomis suorganizuotomis varžybomis ir kitokiu formatu. Kaip įprasta turnyre dalyvauja 16 kandidatų į titulą, tačiau šį kartą jie kovas pradėjo nuo grupių etapo, tad žaidimo ir kovų yra žymiai daugiau.

Organizatorių nuomone žmonėms svarbu ne tik kuo greičiau laimėti titulą, tačiau ir sužaisti daugiau mačų su skirtingais žaidėjais. Pasiūlytas 4 grupių variantas buvo geriausia idėja, nes kiekvienas dalyvis gali sužaisti mažiausiai 3 mačus. Laimintis žaidėjas gali sužaisti net 7 mačus, o tai nėra per mažai ir per daug.

Naujasis formatas kur kas greičiau pritraukė norinčius žaisti. Turnyre galime pamatyti ne vieną senbuvį, tačiau yra ir naujų veidų.

Pirmame etape netrūko netikėtumų ir iki paskutinių mačų nebuvo aišku kas pateks į kitą etapą. D grupėje tik paskutiniu maču buvo nuspręsti net 4 žaidėjų likimai, kitose grupėse nebuvo išvengta traumų ir ligų, kurios trukdė sužaisti likusius mačus.

Kol kas yra pasiektas ir turnyro rekordas praeito turnyro nugalėtojas Paulius Valatka išlieka vis dar nepatyręs pralaimėjimo ir jau savo sąskaitoje turi 7 pergales.

Dabar žaidėjai varžysis atkrintamųjų lentelėje ir kiekviena kova gali būti paskutinė. O dėl prizų varžytis tikrai verta, juos parengė Sport24.lt, Statymai.com, Tennispro.fr bei "Arbatos Lapas".

TenisoTv-Sausis---Copy
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...