TenisoTV: Mėgėjų turnyras pasiekė atkrintamųjų etapą

Balandžio pabaigoje startavo dar vienas TenisoTV projekto mėgėjų turnyras, kuriame kaip visada vyksta įnirtingos kovos. Šis turnyras turi grupių etapą, o tokio formato varžybos rengiamos antrą kartą, tačiau jos susilaukia kur kas didesnio dėmesio, o dalyviai gali sužaisti daugiau akistatų ir ilgiau varžytis turnyre.

16 teniso mėgėjų buvo suskirstyti į 4 grupes po 4 žaidėjus, kurie tarpusavyje varžėsi dėl vietos grupėje ir kito etapo. Į atkrintamųjų etapą patenka tik pirmos 3 vietos, o grupės nugalėtojas keliauja iš karto į ketvirtfinalį, tuo tarpu kiti du žaidėjai kovas pradės nuo aštuntfinalio.

Galima pasidžiaugti, kad moteriškos lyties atstovės nebijo varžytis tarp vyrų ir kas kart organizatoriai susilaukia vis daugiau dėmesio iš jų. Šį kartą sekantį etapą pasiekė abi dalyvavusios moterys.

Turnyre taip pat dalyvauja ir daugkartinis nugalėtojas Paulius Valatka, kuris netikėtai patyrė pirmą pralaimėjimą per visus žaistus mačus (12-1).

Turnyro pusfinaliai ir finalas vyks birželio 2 dieną "Teniso Erdvėje" kur ir paaiškės šio turnyro geriausias žaidėjas. Be abejo prizininkai bus apdovanoti organizatorių ir rėmėjų prizais.

TenisoTV komanda sako ačiū: Sport24.lt, Statymai.com, Tennispro.eu ir Arbatos Lapui.

Turnyraslent2

Visas sąrašas:
Karolis Kvietkauskas
Gabrielė Milaknytė (20)
Karolis Savickis (14)
Gintas Činčiukas (38)
Kasparas Kregždė
Tomas Česnauskas
Paulius Valatka (1)
Aidas Danilovas (7)
Darius Kelmelis
Mindaugas Rudaitis (12)
Povilas Paulauskas (2)
Aivaras Rimydis
Tadas Rupeikis
Ieva Lingytė
Vytautas Varnauskas
Kęstutis Jasiūnas

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts