Tenisininkai šturmuoja Australiją paskutiniam pasiruošimui prieš sezoną

2018-12-27 18:35 Teniso TV

Geriausi pasaulio tenisininkai vos tik atšventę Kalėdas sėdo į lėktuvus ir iš visų pasaulio kampelių sugužėjo į tolimąją Australiją. Čia jie ruošis jau po naujųjų metų prasidėsiančiam didžiojo kirčio turnyrui. Perte jų lauks Hpmano taurė, kur žiūrovai pamatys ne tik vienetų mačus, bet ir mišrius dvejetus. Tada seks turnyrai Oklande bei Brisbene.

Kol kas žaidėjai svetingai sutinkami neįprastos augalijos bei gyvunijos žemyne. Čia dabar vasara, tad spigina daugiau nei 20 laipsnių karštis. Į Pertą Rogeris Federeris (ATP 3) atvyko apginti praėjusiais metais iškovoto mišrių dvejetų titulo. Vos tik atvykęs šveicaras lankėsi Nambungo nacionaliniame parke, kur susitiko ir su vietiniais vaikais, bei laikė rankose didžiulį vėžį.

O štai škotas Andis Murray (ATP ) atvyko į kitą Autralijos miestą - Brisbeną. Čia jį dar oro uoste šiltai sutiko gerbėjai bei žurnalistai. Praėjusiais metais dėl klubo sąnario traumos negalėjęs dalyvauti šiame turnyre, šiais metais tenisininkas sugrįžta su nauja jėga. Jis siekia laimėtį Brisbeno titulą 3 kartą karjeroje.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...