„Teniso TV“ mėgėjų turnyras baigėsi dar vienu R. Žiuko triumfu, M. Šamšonas iškovojo „Middle“ diviziono titulą (FOTO)

Atkakliomis ir įdomiomis kovomis baigėsi dar vienas mėgėjų turnyras, kurį organizavo „Teniso TV“ komanda su rėmėjų pagalba. Šį kartą turnyras buvo sudarytas iš dviejų divizionų, kurių finalinė diena įvyko rugsėjo 27 dieną, Teniso Erdvės kortuose.

Grįžus prie senojo formato, kai visi žaidėjai varžosi pagrindinėje lentelėje nuo aštuntfinalio etapo, kiekviena kova tampa lemiama, o žaidėjai gali pasijusti kaip oficialiuose ITF turnyruose, kas ir suteikia daugiau žavesio mūsų organizuojamiems turnyrams.

Renginys prasidėjo nuo pusfinalio etapo, o pirmieji į kovas stojo „Middle“ diviziono atstovai. Jau pirmoje kovoje žaidėjai turėjo atiduoti begalę jėgų dėl galimybės kautis finale. Roberto Trakio ir Mintaro Balnio susitikime prireikė „Super Tie-Break’o“, kad paaiškėtų nugalėtojas.

Nors pirmą setą lengvai laimėjo M. Balnys, tačiau jau antrame žymiai geriau žaidęs Robertas sugebėjo išlaikyti pranašumą ir nukėlė mačą į pratęsimą, kuriame žiūrovai išvydo tikrą žaidėjų atkaklumą iki paskutinio taško.

Galutinis rezultatas 6-1, 4-6, 11-9, Mintaro naudai.

Kitame pusfinalyje susitiko jau ne pirmą kartą mūsų turnyre dalyvaujantis Aidas Danilovas su būsimu čempionu Marijumi Šamšonu. Pastarasis rado kelią į pergalę per du setus 6-3, 6-4, nors susitikimas taip pat pareikalavo nemažai jėgų ir emocijų.

Finale, kuriame žaidėjai išvydo begalę smūgių ir ilgus taškus triumfavo M. Šamšonas, kuris pagal naująsias „Teniso TV“ nuostatas tapo čempionu, nors laimėjo tik pirmą setą (6-2, 3-4), tačiau titului to pakako.

Interviu su nugalėtoju:

Kas sunkiausia buvo finalo metu bei raktas į pergalę?

Paskutinės 10 finalo minučių buvo sunkiausios, į laikrodį žiūrėjau, jėgų nebebuvo, kojos linko. Pirmą setą gerai sužaidžiau, antrame sete bandžiau išlaikyti turimą pranašumą.

Kaip pats turnyras ar patiko?

Taip, labai patiko – dinamiškas, smagu buvo žaisti. Planuoju ir ateityje dalyvauti

„Hard“ divizione pusfinalio mačai klostėsi pagal panašų braižą. Pirmame pusfinalyje Rokas Žiukas iškovojo pergalę rezultatu 6-4, 6-1, o visas susitikimas truko kiek daugiau nei valandą. Tiesa, nors pirmasis setas žadėjo atkaklią kovą ir antrame, tačiau būsimas čempionas atrado tinkamą žaidimą ir antrame sete lengvai pasiekė pergalę.

Kitame pusfinalyje taip pat prireikė „Super Tie-Break’o“. Buvęs čempionas Paulius Valatka prieš Danielių Žvynį jau buvo laimėjęs pirmą setą ir artėjo prie finalo, tačiau pastarasis nepasidavė ir išlygino bendrą susitikimo rezultatą.

Pratęsime vienu žingsniu vis priekyje buvo D. Žvinys, kuris pasiekė pergalę rezultatu 6-3, 3-6, 10-7.

Kovoje dėl čempiono titulo viskas išsisprendė per valandą, o R. Žiukas rezultatu 6-1, 6-2 antrą kartą tapo „Teniso TV“ čempionu.

Interviu su nugalėtoju:

Ar sunku buvo finale?

Sekėsi visai gerai, varžovas rimtas, bet pavyko susitvarkyti psichologiškai.

Kas buvo raktas į sėkmę?

Sakyčiau ramus žaidimas, gerai sekėsi padavimai, sunkiai varžovas priėmė, ko pasekoje galėjau diktuoti žaidimą.

Kaip pats turnyras ar patiko?

Smagus, ačiū organizatoriams, kad surengė tokį gerą turnyrą ir lauksim kitų.

Visi finalinės dienos dalyviai buvo apdovanoti „Teniso TV“ komandos ir rėmėjų prizais.

Organizatoriai dėkoja turnyro rėmėjams: sveikiausioms ir skaniausioms, kasdien energijos suteikiančioms sultims SUN 365, puikiomis kūno linijomis bei sveikata pasirūpinti padedančiai papildų, sporto prekių parduotuvei Proteinas.lt, sporto prekių parduotuvei Decathlon, kuri aprūpino finalo dieną kamuoliukais ir Viešbučiui "Pacai", taip pat informaciniam rėmėjui sport24.lt.

Nuotraukos:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts