Teniso pasaulyje atsiras nauja taisyklė?

2018-11-08 13:54 Teniso TV

Metų pabaiga vyrų ir moterų teniso ture buvo kovinga ir irzli, o daugelis žaidėjų pademonstravo savo „blogąją“ pusę. Visi nesklandumai mačo metu ITF paskatino mąstyti kaip išvengti įvairių konfliktų bei negarbingo elgesio mačo metu.

Visai neseniai ispanas Fernando Verdasco aprėkė „ballboy“ už per lėtai atnešta rankšluostį, tiesa labiau žiniasklaidos pasaulyje šis momentas buvo išpūstas. Visgi ITF pasidomėjo žaidėjų elgesiu ir nutarė išmėginti naują taisyklę „NextGen“ finalų turnyre.

Dabar mažieji kamuoliukų padavinėtojai nebeturi paduoti rankšluosčio, o patys žaidėjai yra atsakingi už juos. Rankšluostis yra pakabinamas ant pakabos ir jo prireikus žaidėjas pats prieina prie jo, o vėliau nešasi su savimi į kitą pusę ar ant suolelio.

Tiesa tokios taisyklės jaunesniems talentams atrodė keistos, Stefanas Tsitsipas pareiškė, kad jis vis pamiršta rankšluostį, arba jis yra per toli ir reikia eiti gana ilgai iki jo, tad turėtų būti ne vienas rankšluostis žaidime.

Rusas Andrejus Rublevas nėra prieš tokią taisyklę, bet ji turėtų būti draugiška žaidėjams ir patogi.

Visgi žaidėjai tikrai pamiršta savo rankšluosčius, dažnai susipainioja tarpusavyje.

Ar bus ši taisyklė įgyvendinta ATP ar WTA ture išlieka klausimu.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...