Tatuiruotės teniso pasaulyje: ką jos reiškia žaidėjams? S. Wawrinka, D. Brown ir kiti

Dažnas žmogus nepriklausomai nuo amžiaus sugalvoja pasidabinti tatuiruote kuri kažką jam reiškia ar turi didelę prasmę gyvenime. Teniso pasaulyje viskas vyksta taip pat, žaidėjai dažnai savo kūną papuošia išskirtiniais ženklais, kuriais išreiškia savo būseną, emocijas ar net padėką artimesiems.

Tiesa ne visi savo filosifiją perteikia ant kūno, Rogeris Federeris, Marija Šarapova, Rafaelis Nadalis ir Karolina Wozniacki neturi jokių tatuiruočių ant kūno.

Įdomus faktas, kad kai, kurie fanai peržengia ribas ir ant savo kūno turi inicialus RF (Roger Federer) arba yra įsiamžinę Andy Murray triumfą Vimbldone.

Polona Hercog:
Polona-1

Polona Hercog Slovėnijos tenisininkė kartą pajuokavo per interviu, kad ji tikisi, jog jos tatuiruotės trukdys oponentams ir padės jai iškovoti pergalę. Iš tiesų žaidėja sako, kad jai tiesiog patinka piešiniai ant rankos ir ne visi turi prasmę, ypatingai kaukolė.

Dustin Brown:
dustin-brown

Kaip daugelis galvoja, kad vokietis kilęs iš Jamaikos tiesiog labai mėgsta Bobą Marley (dainininką), tačiau iš tiesų nuotraukoje pavaizduotas žmogus yra jo tėvas Leroy Brown. Tenisininkas atskleidė, kad tokios tatuiruotės norėjo jau seniai, taip pat jis turi ir mamos atvaizdą.

Stan Wawrinka:
stan

Šveicaras pasirinko Airijos rašytojo Samuelio Becketto mintį. ‘Ever tried. Ever failed. No Matter. Try again. Fail again. Fail better’. Stanas pridūrė, kad tai jo moto, kuris tinka ir tenise.

Svetlana Kuznetsova:
sveta-1

Rusijos teniso žaidėja, kuri yra iškovojusi du didžiojo kirčio titulus, turi net keturias tatuiruotes. Dvi iš jų ant rankos, o apie jas ji sako, kad, tai tavo gyvenimo istorija, kuri yra ant kūno ir, tai reiškia labai daug.

Aryna Sabalenka:
aryna

Baltarusės tigras atspindi jos charakterį teniso korte.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts