T. Berdychas vos neprisižaidė, bet pateko į pusfinalį Prancūzijoje

Buvęs Top10 reitingo žaidėjas aktyviai bando sugrįžti į geriausių tenisininkų tarpą. Tomašas Berdychas (ATP 79) Monpeljė vykstančio turnyro ketvirtfinalyje nugalėjo serbą Filipą Krajinovičių (ATP 72).

Ilgai trukęs mačas galėjo baigtis žymiai anksčiau, tačiau čekas suklydo lemiamais momentais ir mačą laimėjo tik po trijų setų, rezultatu 7-6, 6-7, 7-5.

Visa akistata truko 2 valandas ir 44 minutes.

Pirmame sete abu dalyviai nukeliavo iki pratęsimo, kuriame geriau pasirodė puikiai padavimą atlikęs Čekijos atstovas. Antrame sete jis puikiai judėjo link pergalės, tačiau neišnaudojo savo susikurto pranašumo, o žaidėjai buvo priversti žaisti dar vieną pratęsimą, kuriame serbas išlygino bendrą rezultatą.

Lemiame 79-oji raketė iš kart pralaimėjo savo padavimo seriją, vėliau susidūrė su priešininko mačbolais ant savo padavimo, tačiau sugebėjo įveikti spaudimą, išlyginti rezultatą ir vėliau jį persverti.

Už patekimą į pusfinalį jis gaus 26,990 € ir 90 reitingo taškų.