Sutartų teniso mačų skandalas - daugiau nei 135 kaltinamieji ir 30-oji pasaulio raketė

Twitter nuotr.
2019-12-16 20:09 Teniso TV

Teniso pasaulyje vėl nugriaudėjo neįtikėtino mąsto skandalas, kuris liečia sutartus mačus ir galimą pinigų plovimą. Kaip skelbia Vokietijos žiniaksklaida, kad šį kartą įtariami 135 teniso žaidėjai ir su sportu susiję asmenys, o vienas iš jų neįvardintas sportininkas, kuris buvo 30-oji pasaulio raketė.

Kaip skelbia "Die Welt" laikraštis, kad šį įvyki tiria ir JAV tarnyba FBI bei Europos sąjungos šalių specialios tarnybos.

Didžiausia staigmena, kad vienas iš kaltinamųjų turi 3 ATP titulus ir yra puikiai žinomas teniso žaidėjas, tačiau jo pavardės įvardinti teisėsauga kol kas negali.

Erikas Bishopas, kuris yra prokuroras iš Belgijos pranešė "Mes kalbame, apie Armėnijos mafijos tinklą, kuris turi šakas net septyniuose šalyse Europoje ir gali daryti įtaką įvairių sporto šakų statymams".

Daugelis kaltinamųjų, kuriuos pavyko identifikuoti atsisakė komentuoti, tačiau Marco Trungelliti (ATP 209), kuris sako, kad su juo susisiekė sutartų mačų organizatoriai ir siūlė nelegalų "verslą". Tiesa, žaidėjas iš kart atsisakė ir pranešė "TIU", kurie atsakingi už "švarų" tenisą.

Dėl šio skandalo vyks tyrimas, kuriuo bus bandoma identifikuoti kaltininkus bei užsakovus.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...