Sugrįžimas po 8 metų – K. Clijsters po kovos nusileido G. Muguruzai

Dubajuje vykstančiame WTA turnyre po 8 metų pertraukos į tenisą grįžo buvusi pirmoji pasaulio raketė ir sužaidė savo pirmą mačą. Kim Clijsters (WTA -) pirmame etape po dviejų setų kovos nusileido Garbinei Muguruzai (WTA 16), kuri žaidė pirmą mačą po nesėkmingo Australijos didžiojo kirčio finalo.

Galutinis rezultatas 2:6, 6:7 (6:8), o visas susitikimas truko 1 valandą ir 39 minutes.

Susitikime matėsi, kad 36-erių metų belgė jaučiasi neblogai, tačiau jai dar trūksta žaidimo patirties. Pirmame sete ji pralaimėjo dvi savo padavimų serijas ir nepasipriešino ispanei. Tiesa, ji turėjo keletą progų sušvelininti rezultatą, bet jų išnaudoti nepavyko.

Antrame sete situacija iš pradžių atrodė panašiai, o G. Muguruza gana lengvai įgijo pranašumą, tačiau vėliau atsipalaidaivo ir leido Belgijos tenisininkei sugrįžti į mačą. Visgi, viską užbaigė pratęsimas, kuriame 16-oji raketė pasiekė pergalę.

Pralaimėtoja šioje akistatoje paduodant suklydo net 10 kartų.

Už pergalę pirmame etape žaidėjos gauna 26,840 $ ir 55 reitingo taškus.