Sugrįžimas nepavyko: buvusi 39-oji raketė baigė karjerą 33-ejų metų

Šiais metais daugelis žaidėjų paskelbė apie karjeros pabaigą, o daugelis savo pasitraukimu tikrai nustebino. Nors atrodo vieniems dar tikrai ne laikas pasitraukti, o kiti dirba uoliai ties sugrįžimu, bet ne visada randą kelią.

Tarp nepavykusių sugrįžimų yra ir Marinko Matosevičiaus bandymas, kuris savo geriausiais karjeros metais pasiekė 39-tą reitingo vietą. Australas, kuris prieš pilietybės pakeitimą gynė Kroatijos garbę patyrė daugelį traumų ir turėjo vis pasitraukti iš teniso kuriam laikui, o praradęs reitingą viską pradėdavo iš naujo.

33-ejų metų tenisininkas paskutinius metus dažniausiai žaidė Challenger lygio turnyruose, kuriuose tikrai dažnai pasiekdavo tolimus etapus. Visgi šiais metais jis sužaidė tik 6 turnyrus ir sezoną baigė vasario mėnesį.

Anksčiau tenisininkas ATP lygyje pasirodydavo tikrai gerai ir taip pat pasižymėjo geru žaidimu, kuris leisdavo net Masters lygyje pasiekti ketvirtfinalio etapą, ar kituose turnyruose tolimus etapus.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts