Su savo elgesiu nesusitvarkiusi Serena Williams sensacingai pralaimėjo "US Open" finalą (VIDEO)

2018-09-09 08:32 Teniso TV

JAV vykstantis didžiojo kirčio turnyras jau artėja prie pabaigos visuose lygiuose. Šių metų moterų čempionė jau paaiškėjo ir ja tapo visai ne buvusi pirmoji pasaulio raketė kaip visi tikėjosi. Serena Williams (WTA 26) gana nesunkiai pateko į finalą "US Open" turnyre, tačiau iškovoti dar vieno titulo jai nepavyko. Finale ji susitiko su jaunąja Japonijos teniso žaidėja Naomi Osaka (WTA 19), kuri pademonstravo tokį žaidimą, kad net tituluota amerikietė negalėjo pasipriešinti.

Galutinis finalo rezultatas 6-2, 6-4, o visa akistata truko 1 valandą ir 19 minučių.

Jau nuo pirmų mačo akimirkų geriau atrodė būtent japonė, kuri pademonstravo stabilesnį padavimą bei labiau saugojo savo lemiamus taškus. 19-ta reitingo raketė gana greit susikūrė dviejų padavimų pranašumą ir atlaikė priešininkės spaudimą, o tas leido jai laimėti pirmą setą.

Antrame sete situacija pasikeitė ir patirties turinti žaidėja jau sugebėjo palaužti jaunesnės varžovės padavimą ir įgyti pranašumą 3-1. Visgi čia Serenos kova ir pasibaigė tiek fiziškai, tiek morališkai. Prasidėjus ginčams su teisėjams ji pradėjo žaisti kur kas prasčiau, o varžovė pasinaudojo tuo.

Ginčas:

23 didžiojo kirčio titulus turinti žaidėja nerado savyje jėgų toliau užtikrintai žaisti ir pralaimėjo jau antrą tokio turnyro finalą šiais metais.

Tai buvo antrasis jų susitikimas šiais metais ir antroji N. Osakos pergalė.

Statistika:
osaka

Po mačo netyla kalbos apie teisėją ir Sereną, ji atsisakė jam paspausti ranką ir toliau kalbėjo savo. Visgi nugalėtojai ji paspaudė ranką ir pagyrė ją.

Naomi Osaka tapo pirmąja Japonijos tenisninke, kuriai pavyko iškovoti didžiojo kirčio titulą. Šiame turnyre ji atidavė tik vieną setą ir pademonstravo neįtikėtina žaidimą.

Video:

Už iškovotą titulą ji gaus 3,800,000 $ ir 2000 reitingo taškų, kas ją pakels į TOP10 žaidėjų sąrašą. Serena Williams gaus 1,850,000 $ ir 1300 reitingo taškų.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...