Stringantis Nikas Kyrgiosas lankosi pas psichologą ir dirba ties savo elgesiu

2018-11-07 11:29 Teniso TV

Temperamentinga Australijos teniso žvaigždė nutarė pakeisti dalį savo gyvenimo ir sutvarkyti savo elgesį. Nikas Kyrgiosas (ATP 37) lankosi pas psichologą, kuris jam padeda normalizuoti savo elgesį korte bei už jo ribų. Žinoma kaip mini žaidėjas ne tik jo elgesys yra problema, jis šneka ir apie tikslus, traumų padarinius ir aptaria kitas rimtas temas, kurios žaidėjams aktualios.

Australas į vyrų tenisą atėjo gana skandalingai ir iš niekur, kitaip nei kiti žaidėjai, kurie žaidžia daug Futures, Challenger turnyrų, jis beveik iš kart pateko į aukščiausią lygį 2014 metais jis visus nustebino savo žaidimu Vimbldono turnyre, kur įveikė ir Rafaelį Nadalį.

Aukščiausiai reitinge jis buvo 13-oje vietoje, tačiau po šio skausmingo sezono jis nukrito į 37-tą vietą, o sezoną turėjo užbaigti anksčiau po patirtos traumos Maskvoje.

"Aš akivaizdžiai turėjau problemų su kai kuriais dalykais korte ir už jo ribų, tai nebuvo lengva" Šnekėjo žaidėjas apie nutarimą lankytis pas specialistą.

Žaidėjas akivaizdžiai žaidė geriau, kai susitaikė su savo mergina Ajla Tomljanovič, kuri jam padėjo įvairiais aspektais.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...