Stanui Wawrinkai atsigauti po traumos padeda ne tik daktarai, bet ir mylimoji

Po nesėkmingos kelio traumos reabilitaciją atliekantį Šveicarijos tenisininką Staną Wawrinką (ATP 21) tarp treniruočių džiugina ir mylimosios dėmesys. Tai taip pat tenisininkė Donna Vekič (WTA 55) iš Kroatijos. Atvirame interviu ji atskleidė, su kokiais sunkumais susiduria dviejų profesionalių sportininkų pora.

Nors Vekič šiuo metu nėra geriausioje reitingo pozicijoje, tačiau kroatė gali pasigirti dvejais WTA vienetų turnyrų titulais. Kaip ir Wawrinka, ji yra aukšto lygio žaidėja, tad, anot jos, jie dažnai būna priversti dalintis romantika per atstumą, mat negali itin dažnai matytis dėl įtempto grafiko. „Toks mūsų gyvenimas“, atviravo tenisininkė, kurios planuose šiuo metu yra jos mėgstamiausios dangos – žolės – sezonas.

Nors ir Donna Vekič su savo vaikinu Stanu Wawrinka ir negali sau leisti dažnai matytis, romantikos jiems netrūksta. Pavyzdžiui, per Stano 33-ąją gimtadienį jo mylimoji pasidalino miela nuotrauka savo „Instagram“ paskyroje.

Happy birthday baby ♥️???????????

A post shared by Donna Vekic (@donnavekic) on

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts