Stanislas Wawrinka sunkia pergale pradėjo turnyrą Rusijoje (VIDEO)

Buvusi trečioji pasaulio raketė turėjo vargti, kad iškovotų pergalę Rusijoje vykstančiame ATP250 turnyre. Stanas Wawrinka (ATP 88) po dviejų ilgų setų nugalėjo slovėną Aljažą Bedenę (ATP 76) ir pasiekė sekantį turnyro etapą. 2016 metų šio turnyro finalistas pergalę pasiekė rezultatu 7-5, 7-6.

Visa akistata truko 1 valandą ir 50 minučių.

Pirmasis setas šveicarui prasidėjo nelabai gerai, jis gana greitai pralaimėjo savo padavimo seriją ir atsiliko rezultate. Visgi varžovas taip pat nebuvo pakankamai pasiruošęs ir nesugebėjo išnaudoti savo padavimo, kad laimėtų setą ir rezultatas tapo lygus. Susikrimtusi 76-oji raketė netrukus pralaimėjo dar vieną savo padavimą ir kartu setą.

Antrame sete abu tenisininkai žaidė lygiai ko sekoje nukeliavo į pratęsimą. Antro seto pratęsime stabilesnis pasirodė Šveicarijos atstovas, kuris du kartus laimėjo varžovo tašką ir to pakako triumfuoti šiame sete ir mače.

Už patekimą į kitą etapą žaidėjai gaus 18,530 $ ir 20 reitingo taškų.